Departamente

Logout

1. Managementul Deseurilor, Industrie si Energii Verzi, Schimbari Climatice 

Damov Constantin (responsabil) – damov@xnet.ro

Florin Gheorghe  - florinaspetrol@gmail.com

Mihai Caciula  – mihai.caciula@gmail.com

Tonel Pop – avocat.tonelpop@yahoo.com

Horatiu Ionescu – hi@horatiuionescu.ro

Silviu Dumitru – office.verzii@gmail.com

Simona Apostol – simo_apostol@yahoo.com

Danet Adina – adinuta70@yahoo.com

Dumitrescu Constantin – dumitrescu2007ctin@yahoo.com

Florin Petric – florinioanpetric@gmail.com

2. Protectia animalelor, plantelor si biodiversitate 

Sorina Hanea (responsabil) – sorina.hanea@gmail.com

Laura Matei - ileanapress@yahoo.com

Adriana Toader -

Tudor Stroescu – stroescutudorv@gmail.com

Nistor Stelu -

3. Legislatie si juridic 

Tonel Pop (responsabil) – avocat.tonelpop@yahoo.com

Angelo Miu –

Sorina Hanea – sorina.hanea@gmail.com

Mihaela Bodonea - bribelex@yahoo.co.uk

Crenguta Dascalu – crenguta_dascalu@yahoo.com

4. Transporturi si mobilitate 

Silviu Dumitru (responsabil) – office.verzii@gmail.com

Constantin Damov – damov@xnet.ro

Milica Radulescu - georgianradulescu@yahoo.com

Ion Ion -

5. Cultura si educatie

Simona Apostol (responsabil) – simo_apostol@yahoo.com

Mihai Caciula – mihai.caciula@gmail.com

Ionut Chermenschi – ionut.chermenschi@gmail.com

6. Agricultura si dezvoltare rurala

Milica Radulescu (responsabil) - georgianradulescu@yahoo.com

Victor Ciocnitu - victorciocnitu@yahoo.com

Nistor Stelu -

7. Resurse naturale 

Cristian Branea – crisbranea@gmail.com

Tudor Stroescu – stroescutudorv@gmail.com

Ionut Chermenschi – ionut.chermenschi@gmail.com

8. Turism

Claudia Costescu (responsabil) – claudia.costescu@clasicpro.ro

Simona Apostol – simo_apostol@yahoo.com

9. Paduri si ape

Victor Ciocnitu (responsabil) – victorciocnitu@yahoo.com

Danet Adina – adinuta70@yahoo.com

Gugu Mugurel - gugumugurel@yahoo.com

10. Parteneriat si dialog social

Grijac Gheorghe Alexa (responsabil) – grijac_ptce@yahoo.com

Silviu Dumitru – office.verzii@gmail.com

11. Drepturile omului si minoritati 

Adrian Calugaru (responsabil) – adrian.calugaru@gmail.com

Cristian Branea – crisbranea@gmail.com

Alexandru Sarbu -

12. Sanatate si familie

Mihaela Bodonea - bribelex@yahoo.co.uk